احمد خطیری و خبر خوب تقدیر از وی در جشنواره ایتالیایی

25

احمد خطیری و خبر خوب تقدیر G.O.F.AP از او

امروز از احمد خطیری و خبر خوب تقدیر هیأت داوران جشنواره عکاسی G.O.F.AP ایتالیا از وی برای عکس «دختری که در نماز پرواز می‌کند» برای شما عزیزان خواهیم گفت.

این جشنواره پنجمین دوره خود را درحالی برگزار کرد که آثاری از ۱۳ عکاس ایرانی عضو کلوپ فوکوس (نمایندگی FIAP در ایران) نیز برای شرکت در آن پذیرفته شده بودند. در نتیجه در بخش آزاد تک رنگ، عکس «دختری که در نماز پرواز می‌کند» از احمد خطیری توانست تقدیر ویژه هیأت داوران این جشنواره را کسب کند.

جشنواره عکاسی G.O.F.AP ایتالیا

 

احمد خطیری و خبر خوب جشنواره ایتالیایی

جشنواره عکاسی G.O.F.AP اولین بار در سال ۲۰۱۵ زیر نظر زیر نظر فدراسیون بین المللی هنر عکاسی (FIAP)، انجمن سلطنتی عکاسی انگلستان و PSA در کشور ایتالیا برگزار شد.

این جشنواره که تاکنون ۵ دوره از آن برگزار شده با هدف نمایش عکس‌های خوب جهان با هدف آشنایی با فرهنگ مردم سراسر جهان و به اشتراک گذاشتن دیدگاه عکاسان مختلف جهانی با یکدیگر است.

به‌طورکلی این جشنواره در دو بخش  عکس آزاد رنگی و  عکس آزاد تک رنگ برگزار می‌شود و در هر دوره عکاسان بسیاری از سراسر جهان در آن شرکت می‌کنند.عکسی از احمد خطیری

امسال هم پنجمین دوره از این جشنواره برگزار شد و تعداد زیادی از عکاسان سراسر جهان برای شرکت در آن اقدام به ارسال آثار خود کردند. در مرحله اول احمد خطیری، المیرا فروزانی، امیدرضا پورنبی، جواد رضائی، خشایار حسامی، سید احسان مرتضوی، سید رضاجوادی، فرزین ناظم زاده، لیلا آذری تبریزی، مهرزاد مقصودیان، مهناز نوریان و هوتن باباپور که همگی از اعضای کلوپ فوکوس هستند (نمایندگی FIAP در ایران) برای شرکت در مسابقه از طرف کشورمان پذیرفته شدند.

درباره FIAP و خبر خوب مسابقات عکاسی فدراسیون بین‌المللی عکاسی، در وب‌سایت ما بخوانید.

و حالا خبر خوب تقدیر ویژه هیأت داوران از احمدی خطیری ، شرکت‌کننده ایرانی این جشنواره برای عکس «دختری که در نماز پرواز می‌کند» در جشنواره عکاسی G.O.F.AP ایتالیا را برای شما داریم.

عکسی از احمد خطیری ، دختری که در نماز پرواز می‌کند

احمد خطیری با خبر خوب از جشنواره G.O.F.AP می‌آید!

احمد خطیری فارغ‌التحصیل رشته گرافیک (ارتباط بصری)، فارغ‌التحصیل عکاسی و فیلمسازی از انجمن سینمای جوانان ایران، از عکاسان برجسته کشور و عضو کلوپ فوکوس ایران است.

او در طول سال‌های فعالیت خود در زمینه عکاسی در جشنواره‌های بسیاری شرکت کردهاست و مؤوفق شده است که جوایز متعددی را کسب کند و افتخارات بسیاری را در کارنامه هنری خود دارد که به برخی از آن‌ها اشاره می‌کنیم:

عکسی از احمد خطیری

  • کسب لقب هنرمند فیاپ AFIAP از فدراسیون بین المللی هنر عکاسی در سال ۲۰۱۵
  • مدال طلای فیاپ فوتوژرنالیسم صربستان ۲۰۱۷-۲۰۱۸
  • ۳ روبان افتخار فوتوژورنالیسم آمریکا در سال ۲۰۱۰
  • کاپ برترین عکاس آسیا و خاورمیانه از نگاه مردمی سایت فلیکر ۲۰۰۴
  • برگزاری ده‌ها نمایشگاه متعدد انفرادی، گروهی در داخل و خارج از کشور
  • داوری چندین جشنواره استانی و ملی و بین المللی
  • دبیر و داور اولین جشنواره ملی جشنواره عکس بهرفت (بهبود رفتارهای ترافیکی) ۲۰۱۷-۲۰۱۸
  • منتخب ۵ عکس برتر جهان در جشنواره بین‌المللی ابداع دبی
  • مدال طلای جشنواره عکس بین‌الملی فتوژورنالیست عکاسی دنیا در رومانی

او همچنین نایب رئیس انجمن عکاسان گلستان است و در زمینه مشاوره برندینگ و تبلیغات و طراحی گرافیک نیز به‌صورت حرفه‌ای فعالیت می‌کند.

و حالا شاهد خبر خوب احمد خطیری از جشنواره عکاسی G.O.F.AP ایتالیا هستیم. تقدیر ویژه داوران این جشنواره در بخش عکس آزاد تک رنگ به این هنرمند ایرانی برای عکس «دختری که در نماز پرواز می‌کند» تعلق گرفت.

عکس «دختری که در نماز پرواز می‌کند»

 

خبرهای خوب عکاسی و یادداشت‌های ما در این حوزه را بخوانید.

وج‌ورد هر روز برای شما یک خبر خوب دارد.

تحلیل خبر: فرانه رحمتی

لطفا به محتوای این خبر امتیاز دهید.

به این مطلب امتیاز دهید

احمد خطیری و خبر خوب تقدیر از وی در جشنواره ایتالیایی
5 (100%) 2 votes