بردیا سعادت و خبر خوب درخششی فوق العاده در سری آ اروپا

642

بردیا سعادت و خبر خوب قرارداد سه ساله با مونادی ایتالیا

روز آخر هفته را به بردیا سعادت بازیکن پشت خط زن والیبال ایران و خبر خوب قرارداد سه ساله جوان‌ترین لژیونر والیبال ایرانی با تیم مونادی ایتالیا اختصاص می‌دهیم.

بردیا سعادت بازیکن پشت خط زن ۱۸ ساله ایرانی که در سن ۱۷ سالگی بسیار درخشید و با سه درخواست قرارداد از اروپا مواجه شد، پس از ارائه بازی شگفت‌انگیز در تیم نیش صربستان، به‌تازگی قراردادی سه ساله با تیم والیبال مونادی ایتالیا امضا کرده تا شروع فصل جدید خود را در سری آ اروپا داشته باشد و بازی فوق‌العاده خود را در عرصه‌ای بزرگتر به‌نمایش بگذارد.

بردیا سعادت ؛ تیم مونادی ایتالیا
بردیا سعادت

بردیا سعادت و خبر خوب برای جوان‌ترین لژونر والیبال قاره آسیا

بردیا سعادت بازیکن والیبال پشت خط زن ارومیه‌ای است که از سنین کودکی وارد عرصه حرفه‌ای این ورزش شده در زمان بسیار کمی موفق به حضور در تیم ملی والیبال جوانان ایران شد. او که با این تیم عنوان قهرمانی جهان را برای کشورمان کسب کرده است، مورد توجه بسیاری از تیم‌های بزرگ جهان قرار گرفت و در بحبوحه شیوع کرونا و درگیری همه جهان با این بیماری توسط استعدادیاب‌های صربستانی کشف و از او دعوت به بازی در تیم باشگاهی نیش این کشور شد.

بردیا سعادت طی امضای قراردادی وارد تیم نیش صربستان شد، عنوان جوان‌ترین لژیونر والیبال ایران و آسیا را از آن خود کرد و خبر خوب این است که در چند ماه اخیر با بازی فوق‌العاده خود در لیگ صربستان و کاپ اروپا مورد توجه بسیاری از تیم‌های سری آ اروپا قرار گرفت.

او در دو هفته اول بازی خود در تیم نیش موفق عملکردی بسیار شگفت‌انگیز داشت تا جایی که تنها در یک بازی موفق به کسب ۳۰ پوئن برای تیم نیش شد.

بردیا در تیم نیش چنان درخشید که با گذشت تنها یک نیم فصل یک پیشنهاد از سری آ و دو پیشنهاد از پلاس‌لیگای لهستان دریافت کرد. کم بودن سن وی موجب شده تا تمامی این پیشنهادات برای قراردادهای طولانی مدت باشد؛ قطعا شروعی شگفت‌انگیز با برنامه‌ریزی و جهت‌گیری درست نتایج بسیار خوبی را به ارمغان خواهد آورد و این دقیقا همان چیزیست که برای بردیا رقم خواهد خورد.

بردیا سعادت به بررسی پیشنهادات پرداخت و خبر خوب این است که با قراردادی سه ساله به تیم مونادی ایتالیا که از تیم‌های سری آ اروپا است، پیوست.

چرا این خبر خوب است؟

چند سالیست که والیبال کشورمان در جهان جایگاه خود را پیدا کرده و پیشرفت بسیار خوبی داشته است. بازیکنانی چون امیر غفور، سید محمد موسوی، محمدجواد معنوی‌نژاد و مرتضی شریفی از جمله بازیکنانی هستند که به‌عنوان لژیونر کشورمان در تیم‌های دیگر جهان بازی می‌کنند، اما نکته جذاب خبر امروز درباره بردیا سعادت این است که او در سن بسیار کم موفق به درخشش در سطح جهانی شده و خبر خوب پیشرفت روز افزون او را به‌زودی شاهد خواهیم بود.

از این فصل شاهد درخشش بردیا سعادت در تیم مونادی ایتالیا خواهیم بود و البته پیش بینی می‌شود که به‌زودی ولادیمیر آلکنو، سرمربی جدید تیم ملی هم وی را به اردوی تیم ملی دعوت کند و حتی برای حضور در المپیک توکیو شانس داشته باشد.

تحلیل خبر: فرانه رحمتی

لطفا به محتوای این خبر امتیاز دهید

به این مطلب امتیاز دهید

بردیا سعادت و خبر خوب درخششی فوق العاده در سری آ اروپا
5 (100%) 1 vote