حسین وفایی و خبر خوب صعود شگفت‌انگیز وی در رنکینگ اسنوکر جهان

35

حسین وفایی و خبر خوب کسب رتبه ۲۰ در رنکینگ جهانی

امروز آمدیم تا درباره حسین وفایی و خبر خوب صعود این اسنوکرباز ایرانی در رنکینگ سالیانه اسنوکر جهان به رتیه بیستم تور حرفه‌ای‌های اسنوکر جهان برای شما عزیزان بگوییم.

حسین وفایی برترین اسنوکرباز ایرانی اخیراً در تور حرفه‌ای‌‌های اسنوکر جهان با عملکرد شگفت‌انگیز خود موفق شد رتبه خود را در رنکینگ سالیانه اسنوکر جهان ارتقا دهد و به رده بیستم برسد. او همچنین در رنکینگ ثابت جهانی موفق شده با دو پله صعود از رتبه ۳۹ به ۳۷ پیشرفت کند.

حسین وفایی و خبر خوب عملکرد شگفت‌انگیز او در سطح جهانی

حسین وفایی اسنوکرباز جوان ایرانی و به‌گونه‌ای بزرگترین اسنوکرباز ایرانی است که در کارنامه حرفه‌ای خود افتحارات بسیاری دارد.

حسین وفایی اولین اسنوکرباز ایرانی است که مجوز حضور در تورنمنت حرفه‌ای‌های جهان را کسب کرده است. او دارای دو قهرمانی آسیا و اولین ایرانی است که با پیروزی مقابل نفر سوم رنکینگ جهانی به مرحله نیمه‌نهایی یک تورنمنت جهانی راه‌یافته است.رنکینگ حرفه‌ای‌ترین‌های جهان برای حسین وفایی

به‌عنوان یکی از شگفت‌انگیزترین اتفاقات در سال‌های فعالیت حرفه‌ای حسین وفایی، می‌توان به بازی جذاب او در مقابل مارک سلبی مرد شماره یک اسنوکر جهان در مسابقات آزاد ولز اشاره کرد.

در تمام مسابقات حرفه‌ای جهان وفایی تنها کسی است که می‌دانیم بدون چون و چرا به آن‌ها راه می‌یابد و از شانس‌های قهرمانی است.

درباره حسین وفایی و عملکرد وی در مسابقات جهانی در وج‌ورد بخوانید.

این اسنوکرباز کشورمان همیشه در رنکینگ جهانی این رشته از رتبه خوبی برخوردار بوده است. امسال هم حسین وفایی در تور حرفه‌ای‌های اسنوکر جهان با عملکرد موفق خود موفق به ارتقاء رتبه خود در رنکینگ سالیانه اسنوکر جهان شد و خبر خوب کسب رتبه ۲۰ جهان را برایمان به‌همراه آورد.

صعود در رنکینگ ثابت جهانی نیز بود

خبر دوم درباره حسین وفایی این است که با توجه به امتیازات کسب شده توسط وی در مسابقات جهانی، در رنکینگ ثابت این رشته نیز صعود کرده و از رده ۳۹ به ۳۷ رسیده است. این اسنوکرباز کشورمان هم اکنون برای شرکت در رقابت های انتخابی مسترز آلمان، مسابقات آزاد ایرلند شمالی و UK Championship درحال آماده شدن است.حسین وفایی

اما شنیده‌های ما تنها به حسین وفایی و خبر خوب صعود وی در رنکینگ‌های ثابت و سالیانه جهانی محدود نمی‌شود. سهیل واحدی دیگر اسنوکر باز تیم ملی کشورمان نیز موفق شده به رنکینگ بهترین اسنوکربازان جهان وارد شده و رتبه ۸۶ را از آن خود کند.

چرا این خبر خوب است؟

با توجه به قدمت کوتاه رشته اسنوکر در کشورمان، عملکرد بسیار خوب بازیکنان کشورمان در عرصه‌های جهانی و پیشرفت سریع آن‌ها در این رشته اخبار بسیار خوشایند و مسرت بخشی است.

امیدواریم به‌زودی شاهد حرکت‌های بهتر و بزرگتری از اسنوکربازان کشورمان در عرصه‌های جهانی باشیم.

خبرهای خوب ورزشی و یادداشت‌های ما در این حوزه را از دست ندهید.

تحلیل خبر: فرانه رحمتی

لطفا به محتوای این خبر امتیاز دهید.

به این مطلب امتیاز دهید

امتیازدهی