خبر خوب لیگ کاراته‌وان پاریس ، مدال طلای حمیده عباسعلی و بهمن عسگری

104

کاراته وان پاریس و خبر خوب برای ایران

خبر خوب اینکه حمیده عباسعلی و بهمن عسگری موفق به کسب مدال طلای وزن خود در مسابقات لیگ کاراته‌وان پاریس شدند.

مسابقات لیگ کاراته‌وان پاریس از تاریخ ۲۴ تا ۲۶ ژانویه برگزار شد، میزبان ۷۰۳ کاراته‌کا از ۹۲ کشور از جمله ورزشکاران کشورمان بود که در آن سه ورزشکار ما موفق به کسب دو مدال طلا و یک مدال برنز شدند.

برای خواندن مطالب بیشتر از مسابقات کاراته‌وان  اینجا کلیک کنید.

۲مدال طلا و یک برنز

حمیده عباسعلی که به مدال طلا دست یافت، در طی مسابقات خود در وزن ۶۸+ کیلوگرم توانست با غلبه بر حریف‌هایش از کشورهای بلغارستان، فرانسه، اسلواکی و دانمارک به مرحله نهایی برسد و با شکست ملتم هاکا اغلو با نتیجه ۶ بر ۳ در رقابت فینال، بار دیگر خبر خوب مدال طلای لیگ کاراته‌وان پاریس را از پاریس به ایران برساند.

بهمن عسگری نیز در وزن ۷۵- کیلوگرم با شکست حریفان فنلاندی، بلاروسی و روس خود به مرحله نیمه نهایی رسید و در این مرحله در برابر حریف خود از شیلی ۲ بر صفر به فینال رسید، و در نهایت با غلبه بر حریف فرانسوی خود در مرحله نهایی موفق به کسب مدال طلای لیگ شد. به دلیل امتیاز بالای عسگری در رنکینگ جهانی و فاصله بسیار زیاد وی در جدول رده بندی با سایرین خبر خوب کسب سهمیه المپیک ۲۰۲۰ توکیو را نیز به ارمغان آورد.

همچنین صالح اباذری نیز موفق به کسب مدال برنز این دوره مسابقات شد.

امیدواریم عزیزانی که موفق به کسب سهمیه المپیک ۲۰۲۰ می‌شوند، در آینده نه چندان دور خبر خوب کسب مدال های خوش رنگ المپیکی از توکیو برایمان مخابره کنند.

 

خبرهای بیشتر در مورد المپبک ۲۰۲۰ را اینجا بخوانید.

 

تحلیل خبر: فرانه رحمتی

 

به این مطلب امتیاز دهید

خبر خوب لیگ کاراته‌وان پاریس ، مدال طلای حمیده عباسعلی و بهمن عسگری
4.8 (95%) 4 votes