مسابقه نقاشی اسپانیا و خبر خوب دو جایزه برای دو کودک ایرانی

12

مسابقه نقاشی اسپانیا و خبر خوب دوجایزه برای ما

امروز درباره مسابقه نقاشی «بنیاد صلح و همکاری» اسپانیا با موضوع «برای جهانی امن‌تر» و خبر خوب تعلق گرفتن دو جایزه به آیلین نجفی و آنیسا محمدباقرزاده از این مسابقه به شما عزیزان اطلاع‌رسانی می‌کنیم.

مسابقه نقاشی «بنیاد صلح و همکاری» اسپانیا سال گذشته در حالی برگزار شد که از طرف کشور ما نیز حدود ۵۰ اثر برای شرکت در این رویداد ارسال شده بود که همگی از اعضای کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان بودند. اکنون با اعلام نتایج مطلع شدیم که دو کودک ایرانی نیز در میان نفرات برگزیده بودند.

بنیاد صلح و همکاری اسپانیا

مسابقه نقاشی «بنیاد صلح و همکاری» اسپانیا و خبر خوب اعضای کانون پرورش فکری

بنیاد صلح و همکاری اسپانیا سال‌هاست که برگزار کننده یک مسابقه نقاشی برای کودکان و نوجوانان است و هر سال موضوع این مسابقه متفاوت است. سی و هفتمین دوره از این مسابقه سال گذشته با موضوع «برای جهان امن‌تر» برگزار شد.

هدف از انتخاب این موضوع دست‌یافتن به دیدگاه کودکان و نوجوانان درباره همکاری بین انسان‌ها و تأثیر آن بر صلح جهانی برای داشتن جهانی امن‌تر است.نقاشی آنیسا محمدباقرزاده

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ایران همیشه در اطلاع‌رسانی این رویدادها بسیار هوشیار و خوب عمل می‌کند و می‌توان گفت برای شرکت کردن کودکان و نوجوانان ایرانی در رویدادهای جهانی تلاشی قابل توجه می‌کند.

از ۵۰ شرکت‌کننده از اعضای کانون در این مسابقه می‌توان به این موضوع پی برد.

خبر خوب کسب ۱۵ جایزه از مسابقه نقاشی بلغارستان که ۸ نفر از آن‌ها از اعضای کانون هستند را در وبسایت ما بخوانید.

مسابقه نقاشی اسپانیا با شرکت ۱۰۷۹ شرکت‌کننده از ۲۵ کشور جهان، از جمله ایران برگزار شد و حالا پس از انتشار نتایج مسابقه، خبر خوب حضور دو کودک ایرانی در میان برندگان آن به گوشمان رسیده است.

دو کودک از اردبیل برنده مسابقه نقاشی اسپانیا

آیلین نجفی ۱۱ ساله اولین عضو از اعضای کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان اردبیل است که از میان شرکت‌کنندگان بخش ۸ تا ۱۲ سال موفق به کسب دیپلم افتخار مسابقه نقاشی «بنیاد صلح و همکاری» اسپانیا شد. تنها ۴ نفر در این بخش موفق به کسب دیپلم افتخار شدند.

دومین خبر خوب از مسابقه نقاشی اسپانیا از آنیسا محمدباقرزاده ۷ ساله است. او نیز از اعضای کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان اردبیل است و در بخش ۳ تا ۷ سال نام او نیز در رتبه نخست برندگان دیپلم افتخار است.

سی و هشتمین دوره از مسابقه نقاشی «بنیاد صلح و همکاری» اسپانیا هم اکنون درحال برگزاری است. اگر کودک و نوجوانی را می‌شناسید که علاقمند به نقاشی و شرکت در این دوره است، با مراجعه به وب‌سایت رسمی بنیاد صلح و همکاری اسپانیا از جزئیات و چگونگی شرکت در این مسابقه و ارسال آثار مطلع شوید.نقاشی آیلین نجفی

چرا این خبر خوب است؟

مسابقاتی از این دست که با کودکان و نوجوانان سر و کار دارند، توسط اساتید نقاشی و با دید روانشناسانه داوری می‌شوند. کسب جایزه توسط دو کودک ایرانی در یک مسابقه جهانی خود خبر بسیار خوبی است. اما دلیلی که مزید بر علت برای خوشحالی ما است، درک خوب این دو کودک از موضوع مسابقه است.

خبرهای خوب درباره نقاشی و یادداشت‌های ما در این حوزه را بخوانید.

وج‌ورد هر روز یک خبر خوب را به اطلاع شما می‌رساند.

تحلیل خبر: فرانه رحمتی

لطفا به محتوای این خبر امتیاز دهید.

به این مطلب امتیاز دهید

امتیازدهی