میلاد عبادی‌پور و خبر خوب کسب عنوان بهترین اسپکر لیگ قهرمانان اروپا

55

میلادی عبادی‌پور و خبر خوب کسب افتخار در اروپا

میلاد عبادی‌پور در لیگ قهرمانان اروپا

امروز اومدیم تا درباره میلاد عبادی‌پور والیبالیست ایرانی تیم اسکرا بلچاتوف لهستان و خبر خوب کسب عنوان بهترین اسپکر لیگ والیبال قهرمانان اروپا توسط وی برای شما همراهان گودنیوز بگوییم.

وب‌سایت رسمی لیگ والیبال قهرمانان اروپا اخیراً لیستی از بهترین بازیکنان پست‌های مختلف در تیم‌های باشگاهی اروپا باتوجه به عملکردشان در لیگ ۲۰۲۱ منتشر کرده است. در این لیست بهترین‌های دریافت کننده، اسپکر، دفاع وسط، لیبرو و پاسور اروپا به‌ترتیب رتبه‌بندی شده‌‌اند و خبر خوب این است که میلاد عبادی‌پور بازیکن ایرانی تیم اسکرا بلچاتوف لهستان در صدر لیست بهترین اسپکرهای اروپا قرار گرفته است.

میلاد عبادی‌پور و خبر خوب از لیگ قهرمانان اروپا

میلاد عبادی‌پور والیبالیست ۲۷ ساله ایرانی عضو تیم ملی ایران و تیم باشگاهی اسکرا بلچاتوف لهستان است که پیش از این انتخاب وی به‌عنوان بهترین بازیکن هفته والیبال جهان در ماه آوریل سال ۲۰۲۰ را شاهد بودیم.

درباره میلاد عبادی‌پور در وج‌ورد بخوانید!

رقابت‌‌های لیگ قهرمانان اروپا با حضور تیم اسکرا بلچاتوف که میلاد عبادی‌پور در آن بازی می‌کند اخیراً برگزار شد و کنفدراسیون والیبال اروپا به انتشار لیستی از بهترین بازیکنان این مسابقات در پست‌های دریافت کننده، اسپکر، دفاع وسط، لیبرو و پاسور در حساب توییتری خود پرداخته است و خبر خوب برای ما این است که میلاد عبادی‌‌پور ستاره تیم اسکرا پلچاتوف موفق به کسب عنوان بهترین اسپکر اروپا در لیست منتشر شده را از آن خود کرده است.

عملکرد عبادی‌پور در لیگ ۲۰۲۱

طبق اعلام کنفدراسیون والیبال اروپا، میلاد عبادی‌پور با ۶۷.۸ درصد موفقیت در حمله (اسپک) بالاترین موفقیت در این ضربات را در لیگ ۲۰۲۱ اروپا به‌دست آورده و خبر خوب کسب عنوان بهترین اسپکر این رقابت‌ها را برایمان به ارمغان آورد.

در لیست منتشر شده نام بهترین بازیکنان اروپا و جهان مشاهده می‌شود:

  • نفر دوم: ایگور گروبلنی با ۶۳.۶ درصد موفقیت
  • نفر سوم: لوکاس کاژمارک با ۵۸.۱ درصد موفقیت
  • نفر چهارم: دوشان پتکوویچ با ۵۷.۶ درصد موفقیت
  • نفر پنجم: ریکاردو لوکارلی هم با ۵۴.۵ درصد موفقیت

قرار گرفتن عبادی‌پور در صدر این جدول و بالاتر از ستارگان دیگر جهان موجب افتخار ما است.

چرا این خبر خوب است؟

میلاد عبادی‌پور در ابتدای راه والیبال حرفه‌ای خود در کشور ایران باتوجه به کم تجربگی و سن کم خود، عملکردی نشان داد که مورد نقدهای بسیار منفی قرار گرفت؛ اما این والیبالیست کشورمان از پتانسیل درونی خود به‌خوبی استفاده کرده و بهبود عملکرد و پیشرفت چشمگیرش موجب شد تا به لیگ اروپا راه پیدا کند.

او به‌خوبی از این موقعیت استفاده و جایگاه خود را در اروپا تثبیت کرد. درخشش این بازیکن در مسابقات تیم اسکرا بلچاتوف در سال ۲۰۲۰ موجب کسب عنوان بهترین بازیکن هفته والیبال جهان برای او شد و امروز شاهد خبر خوب قرار گرفتن میلاد عبادی‌پور در صدر لیست بهترین اسپکرهای لیگ والیبال قهرمانان اروپا در سال ۲۰۲۱ هستیم.

با آرزوی موفقیت روزافزون برای این والیبالیست توانمند کشورمان در عرصه‌های جهانی، از شما عزیزان بابت همراهیمان تا انتهای خبر خوب امروز سپاس‌گزاریم.

تحلیل خبر: فرانه رحمتی

لطفا به محتوای این خبر امتیاز دهید.

به این مطلب امتیاز دهید

امتیازدهی