تابستانه کتاب و خبر خوب یک طرح تخفیفی دیگر

30

«تابستانه کتاب» و خبر خوب برای آغاز طرح

امروز با «تابستانه کتاب» و خبر خوب آغاز طرح تخفیف ۲۰ درصدی خرید کتاب به همت خانه کتاب در ۷۶۱ کتابفروشی ۳۱ استان کشور و به مدت ۱۳ روز با شما همراهان همیشگی گودنیوز هستیم.

چهاردهمین دوره از طرح‌های فصلی تخفیف فروش کتاب که از طرف خانه کتاب برگزار می‌شود، تحت عنوان «تابستانه کتاب ۹۹» آغاز شد. علاقمندان می‌توانند با مراجعه به ۷۶۱ کتابفروشی که از سراسر کشور در این طرح شرکت کرده اند، از ۲۰ درصد تخفیف در نظر گرفته شده  برای خرید کتاب استفاده کنند.

خبر خوب دوره جدید طرح‌های تخفیفی کتاب

چهاردهمین دوره از طرح‌های فصلی خرید کتاب با تخفیف ۲۰ درصدی که از سال ۹۴ توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با همکاری خانه کتاب و برای هدفمند کردن یارانه نشر و همچنین ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی برگزار می‌شود، با شعار «کتاب بخوانیم، ایمن بمانیم» آغاز شد.

درباره طرح‌های فصلی تخفیف فروش کتاب و چگونگی شرکت در آن، در وبسایت ما بخوانید.

در این طرح نسخه چاپی کتاب‌های عمومی، دانشگاهی و کودک و نوجوان شامل تخفیف ۲۰ درصدی می‌شوند و کتاب‌های آموزشی، کمک آموزشی، افست، فاقد شماره شابک، دارای شابک غلط، کتاب‌هایی که در بانک اطلاعاتی خانه کتاب و ادبیات ایران ثبت نشده‌اند و سایر کالاهای فرهنگی که در کتابفروشی‌‌ها عرضه می‌شوند در طرح جایی ندارند.طرح «تابستانه کتاب ۹۹»

شما می‌توانید با مراجعه به وبسایت رسمی طرح کتاب درباره کتابفروشی‌های شهر خود که در «تابستانه کتاب ۹۹» شرکت کرده‌اند اطلاع کسب کرده و با مراجعه حضوری از آنها خرید کرده و تا سقف ۱۵۰ هزار تومان خرید کرده و از سقف ۳۰ هزار تومانی تخفیف استفاده کنید.

لازم به ذکر است که کتابفروشی‌های دارای شرایط خرید غیرحضوری، به این مورد در پنل خود اشاره کرده‌اند.

البته فراموش نکنید که درصورت اقدام برای خرید حضوری، از رعایت موارد بهداشتی مانند زدن ماسک، استفاده از دستکش و همراه داشتن ماده ضدعفونی کننده و همچنین رعایت فاصله با افراد دیگر غافل نشوید؛ کرونا هنوز همراه ما است!

نکات تکمیلی

درباره طرح «تابستانه کتاب» و خبر خوب تخفیف ۲۰ درصدی آن برای علاقمندان به کتاب و کتابخوانی نکاتی وجود دارد که دانستن آنها خالی از لطف نیست:

  • شما نمی‌توانید بیش از ۲ نسخه از یک کتاب را برای استفاده از این طرح خریداری کنید.
  • همانطور که گفته شده سقف مبلغ خرید برای هر خریدار در این طرح ۱۵۰ هزار تومان است که شامل حداکثر ۳۰ هزار تومان تخفیف خواهد شد.
  • توجه داشته باشید که قیمت روی کتاب با چیزی که در فاکتور درج می‌شود مطابقت داشته باشد.
  • پوستر طرح «تابستانه کتاب ۹۹» جلوی درب ورودی تمام کتابخانه‌های شرکت‌کننده نصب شده است.

و نکته مهم و قابل توجهی که اصلا نباید از آن غافل شد این است که این طرح از ۱۸ مرداد آغاز شده و فقط تا ۳۰ مرداد زمان دارید تا از آن استفاده کنید و به هرکتابفروشی مبلغ مشخصی تخفیف تعلق میگیرد و ممکن است در روزهای اول تمام شود؛ پس عجله کنید!

تابستانه کتاب ۹۹

چرا این خبر خوب است؟

گرانی کاغذ، شرایط اقتصادی متغیر چند ماه اخیر و کاهش توانایی مردم برای خرید دلایلی هستند که این روزها باعث کاهش خرید کتاب می‌شوند. قرار دادن چنین طرح‌هایی با تخفیف‌های خود باعث می‌شود تا افراد بیشتری در طول سال بتوانند کتاب‌های مورد علاقه خود را تهیه کنند و این موضوع تاثیر مستقیم بر بالا رفتن سرانه مطالعه کشور و ترویج فرهنگ کتابب و کتابخوانی دارد.

خبرهای خوب درباره کتاب و یادداشت‌های ما در این حوزه را بخوانید.

وج‌ورد هر روز برای شما یک خبر خوب دارد.

تحلیل خبر: فرانه رحمتی

لطفا به محتوای این خبر امتیاز دهید.

به این مطلب امتیاز دهید

امتیازدهی