خبر خوب جشنواره فیلم کویین پالم ، ریحانه رضی برنده تاج بهترین بازیگر زن

14

خبر خوب جشنواره فیلم کویین پالم آمریکا

امروز با خبر خوب جشنواره بین‌المللی فیلم کویین پالم آمریکا که اهدای تاج بهترین بازیگر زن جشنواره به ریحانه رضی ، بازیگر ایرانی برای نقش آفرینی در فیلم سینمایی «لجن خوار» ساخته محمد اسدنیا است را به اطلاع شما همراهان عزیز گودنیور می‌رسانیم.

جشنواره فیلم کویین پالم در دومین سال برگزاری خود و در بخش بهترین بازیگر نقش مکمل زن ، تاج طلایی خود را به ریحانه رضی برای بازی در فیلم سینمایی «لجن خوار» به کارگردانی محمد اسدنیا اعطا کرد.

خبر خوب جشنواره فیلم کویین پالم در دومین سال برگزاری

جشنواره بین‌المللی فیلم کویین پالم آمریکا که از سال ۲۰۱۹ در پالم اسپرینگز کالبفرنیا برگزار می‌شود، یک مسابقه برای رقابت بین فیلم‌هایی از سراسر جهان در بخش‌های مختلف از جمله بهترین فیلم، فیلمنامه، موسیقی، بازیگر، جلوه‌های ویژه و … است.

خبرهای خوب ما درباره جشنواره‌های فیلم برگزار شده در پالم اسپرینگز کالیفرنیا و درخشش فیلم‌های ایرانی در این رویدادها را بخوانید.

این جشنواره در سه مرحله چهارماهه برگزار می‌شود و در هر مرحله به‌نوعی یک غربالگری با فیلترهای سخت‌تر بر روی آثارصورت می‌گیرد که در نهایت در مرحله سوم برندگان جوایز معین شده و در نهایت با برگزاری مراسمی در ماه سپتامبر آثار برگزیده به نمایش در می‌آیند و جوایز برندگان هر بخش به آن‌ها تقدیم می‌شود.

شرکت‌کنندگانی که مؤفق به کسب امتیاز کافی و شرکت در رقابت برای کسب جوایز جشنواره شده‌اند به‌طور کلی برای جوایز تاج طلا، تاج نقره و تاج برنز در بخش‌های مختلف رقابت می‌کنند.

از آنجا که طیف جوایزی که برای جشنواره کویین پالم در نظر گرفته شده است بسیار گسترده بوده و حدود ۶۰ بخش برای رقابت بر سر جوایز جشنواره وجود دارد، این رویداد در اولین سال برگزاری خود با استقبال بسیار خوبی از سراسر جهان مواجه شد که این موضوع خود می‌تواند به اعتبار آن بیفزاید.

ناگفته نماند که برندگان جایزه طلای هر بخش به‌طور مستقیم وارد بخش مسابقه سالانه می‌شوند که در مراسم ماه سپتامبر به برترین برترین‌‌ها جوایز خاص و ویژه‌ای تعلق خواهد گرفت.ریحانه رضی بازیگر فیلم سینمایی «لجن خوار» و برنده جایزه تاج طلایی جشنواره کویین پالم

دومین سال برگزاری  این جشنواره برای ما خبر خوب به‌همراه داشت.

خبر خوب تاج طلا برای بازیگر ایرانی فیلم سینمایی «لجن خوار»

ریحانه رضی بازیگر ایرانی را با فیلم‌ها و سریال‌های بسیاری از جمله «کیمیا»،‌‌‌ «راه و بیراه»، «چارتر»، «خاک گرم»، «پنج کثیف»، «احضار»، «محکومین»، «ملکاوان»، «بیم و امید» و «گیتی» می‌شناسیم.

اخیرا او در فیلم سینمایی «لجن خوار» به کارگردانی محمد اسدنیا نیز نقش آفرینی کرده است. این فیلم روایتی از زندگی دو  دختر جوان است که به دام اعتیاد افتاده‌اند. نقش یکی از این دو دختر را ریحانه رضی بازی کرده است.

محمد اسدنیا کارگردان جوان ایرانی است که بیشتر در بخش هنر و تجربه فعالیت داشته و آثاری چون «شهد»،‌ «ایرانی‌ها» و «قایقران» رادر کارنامه خود دارد.

دو فیلم سینمایی او به نام‌های «ثانیه‌ها» و «لامبورگینی» با بازخورد خوبی همراه نبودند و به‌نوعی مؤفق ظاهر نشدند. اما آخرین ساخته او، فیلم سینمایی «لجن خوار» با ورود به جشنواره فیلم کویین پالم و خبر خوب کسب جایزه توسط ریحانه رضی، نوید از روزهای خوب برای او دارد.

خبر خوب جشنواره فیلم کویین پالم برای ما اعطای تاج طلای بهترین بازیگر نقش مکمل این جشنواره به ریحانه رضی برای بازی در فیلم «لجن خوار» ساخته محمد اسدنیا است.

خبر خوب دیگر این است که این جشنواره از دروازه‌های ورود به اسکار است و برندگان نشان طلای این جشنواره می‌توانند در اسکار شرکت کنند.

چرا این خبر خوب است؟محمد اسدنیا کارگردان فیلم سینمایی «لجن خوار»

بازیگر برنده جایزه از جشنواره کویین پالم و کارگردان فیلم «لجن خوار» هر دو جوان هستند و این تجربه یکی از اولین تجربه‌های بزرگ آن‌ها محسوب می‌شود و قطعاً می‌تواند انگیزه و تلاش آن‌ها را برای پیشرفت در حرفه‌شان بیشتر کند.

و البته از این بعد ماجرا که این رویداد می‌تواند راهی برای ورود به اسکار نیز باشد نمی‌توان غافل شد.

آرزوی ما درخشش هنرمندان عزیز کشورمان در عرصه‌های بزرگ جهانی است.

خبرهای خوب و یادداشت‌های ما درباره جشنواره‌ها را بخوانید

وج‌ورد هر روز برای شما یک خبر خوب دارد.

تحلیل خبر: فرانه رحمتی

لطفا به محتوای این خبر امتیاز دهید.

به این مطلب امتیاز دهید

خبر خوب جشنواره فیلم کویین پالم ، ریحانه رضی برنده تاج بهترین بازیگر زن
5 (100%) 1 vote