خبر خوب مسابقه استعدادیابی عصر ایران در عرصه نویسندگی

80

خبر خوب مسابقه استعدادیابی «عصر ایران» 

درمیان فراخوان‌های منتشر شده این‌روزها که همزمان با قرنطینه خانگی برای پیشگیری از شیوع بیماری کرونا شده است، یکی از مسابقاتی که علاوه بر دریافت جایزه نتیجه آینده نگرانه‌تری دارد، مسابقه بزرگ استعدادیابی «عصر ایران» است که هدفی به بزرگی معرفی استعدادهای برتر به جامعه رسانه‌ای و ادبی دارد.

پس اگر دستی بر قلم دارید و فکر می‌کنید که استعداد نوشتن دارید، وقت را تلف نکنید و در این مسابقه شرکت کنید. شاید شما جزو برندگان باشید.

چه آثاری مجاز به شرکت در مسابقه «عصر ایران» هستند؟

خبر خوب مسابقه استعدادیابی «عصر ایران» به دلیل همزمانی با شیوع بیماری کرونا و قرنطینه خانگی، موضوع آثار ارسالی را نیز حول این محور قرار داده است.

آثار شرکت‌کنندگان باید در قالب‌های طنز و جدی در سه رشته داستان کوتاه، داستان مینیمال (چند کلمه‌ای محدود) و گزارش‌نویسی و با موضوعات روزهای کرونا، من و زندگی در قرنطینه، و کارهای درمانی در مبارزه با کرونا باشند.

شرکت در مسابقه محدودیت سنی ندارد.

تمامی آثار برگزیده با نام نویسنده در وبسایت عصر ایران منتشر خواهند شد.

برای تکمیل فرم ثبت نام و شرکت در مسابقه تا پایان فروردین ماه ۹۹ به وبسایت عصر ایران مراجعه کنید.

ناگفته نماند که امید بخشی، انتقال تجربیات مفید، پرهیز از خمودگی و یاس، در قضاوت آثار، مورد توجه داوران قرار خواهند گرفت.

چرا این خبر خوب است؟

این مسابقه استعدادیابی که در عرصه نویسندگی برگزار خواهد شد، علاوه بر موثر بودن در آموزش موضوع کرونا و انتقال تجربیات نویسندگان شرکت کننده در آن از این روزها، هدف بزرگی را دنبال می‌کند و آن معرفی استعدادهای برتر جشنواره به جامعه رسانه‌ای و ادبی است که خود می‌تواند انگیزه بزرگی برای عملکرد خلاقانه شرکت‌کنندگان این مسابقه باشد.

خبرهای خوب در زمینه جشنواره‌های در حال برگزاری مربوطه را اینجا بخوانید.

تحلیل خبر: فرانه رحمتی

 

به این مطلب امتیاز دهید

امتیازدهی