خبر خوب نتفلیکس ،‌ ارائه آثار کیارستمی در سایت نتفلیکس

68

خبر خوب نتفلیکس

امروز خبر خوب نتفلیکس که ارائه ۵۰ اثر از کارگردانان بزرگ جهان که حق انتشار آن‌ها متعلق به شرکت فرانسوی MK2 است، از جمله آثار عباس کیارستمی این کارگردان بزرگ ایرانی در اپلیکیشن خود است را برای شما داریم.

شرکت فرانسوی MK2 که حقوق بیشتر آثار عباس کیارستمی را در اختیار دارد، به‌تازگی طی قراردادی حق نمایش آثار چند تن از بزرگان سینمای جهان از جمله عباس کیارستمی را در اختیار نتفلیکس قرار داد.

برای خواندن مطالب و اخبار بیشتر درباره عباس کیارستمی اینجا کلیک کنید.

خبر خوب نتفلیکس برای ایران

نتفلیکس (Netflix) یک شرکت جهانی پخش کننده فیلم و سریال و همچنین تولید مجموعه‌های تلویزیونی در آمریکا است.

این شرکت کار خود را در سال ۱۹۹۸ با ارسال پستی DVD آغاز کرد.

تاکنون این شرکت، موفق به جذب بیش از ۱۰۰ میلیون مشترک شده است و حوزه کار خود را در تمام دنیا گسترش داده است و اپلیکیشنی را برای کاربران خود ارائه داده است.

نتفلیکس در طی چند سال فعالیت خود تولیداتی نیز داشته است. سریال‌های برکینگ بد، شکارچیان ترول و خانه پوشالی و نارنجی همان سیاه است و چیزهای عجیب، سرقت پول، ۱۳ دلیل برای اینکه، بچه رئیس (بازگشت به کار) و بازگشت سفرهای علمی و شکارچیان ذهن و بخشی از سریال‌های مارول را تولید کرده است.

اخیرا این شرکت فیلم سینمایی مرد ایرلندی را در سال ۲۰۱۹ نیز تولید کرد.

حالا نتفلیکس طی آخرین قرارداد خود با شرکت فرانسوی (MK2) حق نمایش نسخه ترمیم شده ۵۰ فیلم سینمایی از بزرگترین کارگردان‌های جهان که توسط این شرکت ارائه می‌شد را دریافت کرده است.

از آثار عباس کیارستمی کارگردان مشهور و بزرگ ایرانی نیز در این لیست وجود دارد که اطلاع دقیقی از جزئیات آن در دسترس نیست.

از دیگر فیلlسازانی که آثار آن‌ها روی نتفلیکس قرار خواهد گرفت می‌توان به «فرانسوا تروفو»، «چارلی چاپلین»، «باستر کیتون»، «آلن رنه» و «کریستوف کیشلوفسکی» اشاره کرد.

اپلیکیشن نتفلیکس

گرچه اپلیکیشن نتفلیکس در ایران فیلتر است اما بسیاری از مردم کشورمان با استفاده از فیلترشکن از امکانات آن استفاده می‌کنند.

نتفلیکس یکی از بزرگترین رسانه‌های پخش فیلم در جهان است که سالانه میلیون‌ها بازدید کننده از سراسر جهان دارد. بسیاری از سریال‌های روز دنیا متعلق به این شبکه هستند که در مراسم‌های گرمی بسیاری از جوایز را به خود اختصاص داده‌اند. عباس کیارستمی از کارگردان‌های شناخته شده کشور ما محسوب می‌شود. شبکه نتفلیکس یکی از بهترین پلتفرم‌هایی است که هر اثر ساخته شده‌ای شاید آرزوی به نمایش درآمدن در آن را داشته باشد.

امیدواریم که استفاده از این نرم‌افزار بدون فیلتر شکن نیز به زودی برای مردم کشورمان امکان‌پذیر شود.

اخبار سینمایی را اینجا بخوانید.

تحلیل خبر: فرانه رحمتی

لطفا به محتوای این خبر امتیاز دهید.

به این مطلب امتیاز دهید

خبر خوب نتفلیکس ،‌ ارائه آثار کیارستمی در سایت نتفلیکس
5 (100%) 1 vote