محمد موسوی و خبر خوب لیست چهار دفاع برتر جهان

68

محمد موسوی و خبر خوب قرار گرفتن در بین چهاردفاع برتر جهان

امروز درباره سید محمد موسوی و خبر خوب قرار گرفتن وی در لیست چهار دفاع میانی برتر جهان و نظر سنجی فدراسیون جهانی والیبال برای انتخاب بهترین این لیست اطلاعاتی به شما همراهان گرامی گودنیوز خواهیم داد.

فدراسیون جهانی والیبال در صفحه توییتر خود لیست چهار نفره‌ای از برترین بازیکنان دفاع میانی منتشر کرد و از مخاطبان خود خواست تا در یک نظر سنجی دو نفر از این بازیکنان را به عنوان بهترین‌‌ها انتخاب کنند.

محمد موسوی و خبر خوب نظر سنجی بهترین دفاع روی تور جهان

سید محمد موسوی والیبالیست ایرانی و از اعضای تیم ملی والیبال ایران است که این ورزش را از مقطع سوم ابتدایی در خوزستان شروع کرد.

او ورزش حرفه‌ای را با تیم مخابرات اهواز شروع کرد و در مسابقات لیگ برتر و بازی مقابل تیم پیکان تهران، نظر سرمربی این تیم را جلب کرد و این بازی منجر به قراردادی سه ساله با تیم پیکان برای موسوی شد.

وی در ادامه فعالیت حرفه‌ای خود به تیم‌های باشگاهی گیتی پسند اصفهان، داماش گیلان، کاله مازندران، متین ورامین، بانک سرمایه و پیام خراسان پیوست و در تمامی مراحل از اعضای اصلی تیم ملی بوده و هست.

حضور محمد موسوی در تیم‌های باشگاهی و تیم ملی تقریباً همیشه با خبر خوب و افتخارات بسیاری برای خودش و تیم‌هایش همراه بوده است که به برخی از آن‌ها اشاره می‌کنیم:سید محمد موسوی

  • مدال طلای بازی‌های آسیایی در سال‌های ۲۰۱۴ و ۲۰۱۸
  • مدال طلای قهرمانی والیبال آسیا در سال‌های ۲۰۱۱ و ۲۰۱۳، و مدال نقره این رقابت‌ها در سال ۲۰۰۹
  • مدال برنز قهرمانی باشگاه‌های جهان در سال ۲۰۱۰
  • مدال طلای قهرمانی باشگاه‌های آسیا (۲۰۰۷، ۲۰۰۸، ۲۰۰۹، ۲۰۱۰ با  تیم پیکان) (۲۰۱۳ با تیم کاله) (۲۰۱۴ با تیم متین)
  • بهترین مدافع میانی در انتخابی المپیک‌های تابستانی ۲۰۱۶
  • دومین مدافع میانی در جام جهانی ۲۰۱۵

موسوی از سال ۲۰۱۹ تا کنون عضو تیم باشگاهی ایندیکپل آزتس اولشتین، یکی از باشگاه‌های حرفه‌ای لهستان است.

خبرهای خوب تیم ملی والیبال ایران را در وج‌ورد بخوانید.

نظر سنجی از چه قرار است؟

فدراسیون جهانی والیبال در طول سال نظرسنجی‌های بسیاری را برای انتخاب بهترین بازیکنان جهان در وب‌سایت رسمی خود و شبکه‌های اجتماعی برگزار می‌کند.

در این نظرسنجی‌ها تعدادی از بهترین بازیکنان والیبال که در سطح جهانی جزئی از بهترین‌ها هستند، برای رأی گیری انتخاب می‌شوند و همه مردم می‌توانند در آن شرکت کنند.

خبر خوب انتخاب میلاد عبادی‌پور به‌عنوان بهترین بازیکن بازیکن هفته والیبال از طرف فدراسیون جهانی را در وب‌سایت ما بخوانید.

چند روزی است که فدراسیون جهانی والیبال یک نظر سنجی جدید را بین بهترین بازیکن‌های دفاع میانی جهان در صفحه توییتر خود برگزار کرده است که خبر خوب این نظر سنجی حضور محمد موسوی در بین این چهار بازیکن برتر جهان است.

در توییت نظرسنجی از مخاطبان خواسته شده تا از بین چهار بازیکن برتر جهان دو نفر را به‌عنوان بهترین بهترین‌ها انتخاب کنند.

همه ما می‌تونیم با مراجعه به صفحه توییتر فدراسین والیبال در این نظرسنجی شرکت کرده و به محمد موسوی رأی دهیم و خبر خوب دیگری برای این والیبالیست ارزشمند کشورمان رقم بزنیم.سید محمد موسوی

چرا این خبر خوب است؟

قرار گرفتن یکی از والیبالست‌های برجسته ایرانی در بین چهار بازیکن دفاع میانی جهان خبر بسیار خوبی است.

نظرسنجی برگزار شده توسط فدراسیون جهانی میان این چهار بازیکن یک چالش بزرگ است و ما می‌توانیم با شرکت کردن در آن به محمد موسوی یک افتخار جهانی دیگر هدیه دهیم.

خبرهای خوب ورزشی و یادداشت‌های ما در این حوزه را بخوانید.

وج‌ورد روزانه یک خبر خوب برای شما دارد.

تحلیل خبر:فرانه رحمتی

“لطفا به محتوای این خبر امتیاز دهید.”

 

به این مطلب امتیاز دهید

محمد موسوی و خبر خوب لیست چهار دفاع برتر جهان
5 (100%) 2 votes