پاییزه کتاب و خبر خوب برگزاری سومین طرح تخفیفی کتاب ۹۹

13

پاییزه کتاب و خبر خوب سومین دوره در سال ۹۹

امروز با شما هستیم با پاییزه کتاب و خبر خوب برگزاری سومین طرح تخفیف ۲۰ درصدی کتاب در سال ۹۹ که توسط خانه کتاب و در ۸۳۵ کتابفروشی کشور در ۳۱ استان با شعار «دانایی؛ مانایی» آغاز شده است.

سومین طرح تخفیفی کتاب در سال ۹۹ و پانزدهمین دوره از رویداد طرح‌های فصلی تخفیف فروش کتاب از روز شنبه ۲۴ آبان ماه آغاز شده و در روز ۳۰ ام این ماه به پایان می‌رسد. پاییزه کتاب ۹۹ که توسط خانه کتاب برگزار می‌شود هم‌اکنون برای مردم کشورمان در ۳۱ استان و ۸۳۵ کتابخانه در دسترس است تا بتوانند از تخفیف ۲۰ درصدی در نظر گرفته شده استفاده کنند.

پاییزه کتاب و خبر خوب آغاز پانزدهمین دوره

طرح‌های تخفیفی فروش کتاب از سال ۹۴ به منظور هدفمند کردن یارانه نشر و ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی، توسط خانه کتاب با همکاری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به‌صورت فصلی و ۴ بار در هر سال برگزار می‌شوند.طح پاییزه کتاب ۹۹ با شعار دانایی؛ مانایی

بر اساس این طرح نسخه چاپی کتاب‌های عمومی، دانشگاهی و کودک و نوجوان از تخفیف ۲۰ درصدی برخوردار شده و صاحبان کتابفروشی‌های سراسر کشور با ثبت نام در این طرح می‌توانند پس از اتمام آن مبلغ تخفیف خود را نسبت به میران فروششان و بودجه اختصاص داده شده به هر کتابفروشی، از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دریافت کنند.

لازم به ذکر است که کتاب‌های آموزشی، کمک آموزشی، افست، فاقد شماره شابک، دارای شابک غلط، کتاب‌هایی که در بانک اطلاعاتی خانه کتاب و ادبیات ایران ثبت نشده‌اند و سایر کالاهای فرهنگی که در کتابفروشی‌‌ها عرضه می‌شوند، شامل طرح تخفیفی نیستند.

اطلاعات بیشتر درباره طرح فصلی تخفیف کتاب را در وج‌ورد بخوانید!

امسال هم با وجود کرونا و محدودیت‌های وارده برای جلوگیری از شیوع این بیماری دو طرح تخفیفی در بهار و تابستان با موفقیت انجام شد و حالا شاهد پاییزه کتاب ۹۹ و خبر خوب برگزاری سومین دوره از این طرح با شعار «دانایی؛ مانایی» در سال جاری با استقبال بیشتر کتابفروشی‌های سراسر کشور هستیم.

برای خرید چه کنیم؟

دوستان عزیز علاقمند به خرید از کتابفروشی‌های شامل طرح ۲۰ درصدی تخفیف کتاب با شعار «دانایی؛ مانایی» می‌توانند با مراجعه به وبسایت رسمی طرح کتاب به آدرس tarh.ketab.ir و جستجو در لیست کتابفروشی‌های شرکت کرده در این طرح، از میان ۸۳۵ کتابفروشی در ۳۱ استان کشور، نزدیک‌ترین آنها به خود را یافته و تا ۳۰ آبان ۹۹ برای خرید از آنها اقدام کنند.طح پاییزه کتاب ۹۹

اما دانستن این نکات برای خریداران عزیز الزامی است:

  • سقف خرید برای هر فرد ۲۰۰ هزار تومان و سقف تخفیف ۴۰ هزار تومان است.
  • نام، نام خانوادگی، شماره ملی و تلفن همراه شما خریدار گرامی توسط مسئولین کتابفروشی ثبت خواهد شد.
  • هر خریدار نمی‌تواند بیش از ۲ نسخه از یک کتاب را تهیه کند.
  • تمام کتابفروشی‌های ثبت شده در سایت طرح کتاب موظف هستند تا پایان آبان ۹۹ به خریداران تخفیف دهند.
  • قیمت روی کتاب با چیزی که در فاکتور درج می‌شود مطابقت داشته باشد.
  • فراموش نکنید که رعایت نکات بهداشتی از جمله استفاده از ماسک و رعایت فاصله اجتماعی در محل کتابفروشی‌ها از وظایف شهروندی ما است، پس این موضوع را در نظر بگیرید و نسبت به رعایت آن برای سلامت خود و دیگر مردم جامعه اقدام کنید.

امیدواریم شما عزیزان هم از پاییزه کتاب امسال و خبر خوب تخفیف ۲۰ درصدی خرید کتاب استفاده لازم را ببرید.

چرا این خبر خوب است؟

مسائل اقتصادی که منجر به گران شدن کتاب در سال‌های اخیر شده‌ است، می‌تواند از دلایل مهم استقبال از این سبک طرح‌های تخفیفی توسط علاقمندان به کتاب باشد. البته درگیری جهانی با بیماری کرونا و لزوم ماندن در منزل مگر در مواقع ضروری به‌طور چشم‌گیری موجب روی آوردن افراد به خواندن کتاب و رواج این رفتار پسندیده در کسور شده است؛ پس قرار دادن این طرح‌های تخفیفی مانند پاییزه کتاب می‌تواند موجب تداوم کتابخوانی در این روزها باشد.

از شما عزیزان بابت همراهیمان تا تا انتهاب خبر خوب امروز سپاس‌گزاریم.

طح پاییزه کتاب ۹۹

خبرهای خوب درباره کتاب و یادداشت‌های ما در این حوزه را از دست ندهید.

تحلیل خبر: فرانه رحمتی

لطفا به محتوای این خبر امتیاز دهید.

به این مطلب امتیاز دهید

امتیازدهی