پوریا فیاضی، لژیونر تازه تیم ملی والیبال

102

روزهای تازه برای پوریا فیاضی در لیگ لهستان

چرا پوریا فیاضی؟

در پی درخشش تیم ملی والیبال کشورمان در رقابت های لیگ ملت های والیبال، ملی پوشان کشورمان نگاه بسیاری از رسانه های دنیا را به خود معطوف ساخته اند. یکی از ستاره های تیم ملی والیبال کشورمان در این دوره از رقابت ها پوریا فیاضی است. بازیکنی که در سالیان گذشته بیشتر بازی ها از روی نیمکت نظاره گر بوده است امسال تا این جای رقابت ها، نمایش بسیار خوبی را پشت سر گذشته و به یکی از شاگردان مورد اعتماد کولاکویچ تبدیل شده است. او که در بیشتر دقایق در ترکیب اصلی تیم ملی حضور دارد و با کسب ۹۵ امتیاز تا هفته سوم به یکی از امیدهای اصلی ایران در بازی های آتی تبدیل شده.

تیم بدزین لهستان

پوریا فیاضی دریافت کننده و پشت خط زن تیم ملی کشورمان که مورد توجه تیم بدزین از پلاس لیگ لهستان قرار گرفته بود با عقد قرار دادی یکساله به عضویت این تیم درآمد، تا در کنار سعید معروف، معنوی نژاد، میلاد عبادی پور و علی شفیعی دیگر لژیونر تیم ملی محسوب شود. تیم بدزین در فصل گذشته پلاس لیگ لهستان در جایگاه سیزدهم قرار گرفت.

لیگ والیبال ملت‌ها اوضاع چطور است؟

تیم ملی والیبال کشورمان که با ۸ برد و ۱ باخت در صدر جدول لیگ ملت ها قرار دارد و شاگردان کولاکویچ هفته آینده در اردبیل باید به مصاف پرتغال، فرانسه و استرالیا بروند که برای صعود به مرحله بعد که در شیکاگو آمریکا برگزار میشوند میتوانند کار را تمام کنند و مهر صعود را به امضا رسانند.

آقای فیاضی در زوزهای تازه زندگی

پویا فیاضی ۲۶ ساله که فصل پیش با تیم شهرداری ورامین به تمامی افتخارات ممکن یعنی قهرمانی لیگ  برتر ایران و آسیا رسیده است حال باید چالشی جدید را در کشوری دیگر یعنی لهستان آغاز کند که این میتواند در ادامه مسیر ورزشی به پیشرفت وی بسیار کمک کند.

تیم وج‌ورد برای پوریا فیاضی و دیگر بازیکن های تیم ملی آرزوی موفقیت دارد.

تحلیل خبر: رضا زرگر

به این مطلب امتیاز دهید

امتیازدهی